HABER DETAYI

Nisan 17, 2018 8:23 pm

Nakliyede Öncü Kuruluş…

Nakliyede Öncü Kuruluş…

Denizli Evden Eve Nakliyat KOÇOĞLU 1998 yılından bu yana evden eve nakliyat, şehirler arası taşıma, ofis taşıma, eşya taşıma, fabrika taşıma, mağaza taşıma ve fuar taşıma hizmeti vermektedir. Firmamızda küçük, orta ve büyük ebatta son model nakliye araçlarımız mevcuttur. Son teknoloji nakliye ekipmanlarımız bulunmaktadır. KOÇOĞLU Nakliyat firması tüm Türkiye de saygın bir konuma ulaşmıştır. Başarımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmasından dolayıdır.

Evinizi, ofisinizi güvenle bize emanet edebilirsiniz. Taşıma öncesi tüm eşyalarınız uygun şeklide ambalajlanarak kırılma ve çizilmeler engellenmektedir. Antika ve özel değerli eşyalarınız bünyemizde çalışan marangoz ile hazırlanan ambalajlarda taşınmaktadır. Taşınmadan önce eşyalarınızın kaza sonucu zarar görmesi durumunda zararınızın karşılanması sigortalama işlemi yapılmaktadır. KOÇOĞLU Nakliyat olarak birinci amacımız evinizi sorunsuz yeni yerinize taşımaktır.

Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere en iyi imkanları sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Biz bu sektörde var olduğumuz sürece bizden başkasına ihtiyacınız olmayacaktır. Bizimle çalıştıktan sonra bizi nakliyat hizmeti isteyen bütün tanıdıklarınıza tavsiye edeceğinizi biliyoruz.

Hizmet sunduğumuz bütün müşterilerimizin sunduğumuz hizmetten memnun kalması en temel amacımızdır. Biz sadece eşya taşımıyoruz, bizim için en değerli şey müşteri memnuniyetidir. Bugüne kadar gelişip büyütebilmemizin en önemli nedeni zaten budur.

 

http://denizlievdeneve-nakliyat.com 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.