GOLD İşlek Halı Yıkama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
143 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 19:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Gümüşler Akçeşme Mah. 2608 Sok. No:16 Denizli / Merkez

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Halı yıkama evimizin vazgeçilmez temizlik işlemlerinden bir tanesidir. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartman yaşamak ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama bir sektör olmuştur.
Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanırsa veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Ev de yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamıştır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.

Halı temizliği birçok şekilde yapılmaktadır, evde uygulanan temizlik işlemleri, halı silme, halı toz alma (elektrik süpürgesiyle) halıyı ovarak temizleme gibi.

İşlek Halı Yıkama fabrikasında halılarınız tam otomatik halı yıkama makineleriyle, bitkisel bazlı halı yıkama şampuanları kullanılarak, hijyenik bir ortamda tamamen yıkanıp temizlenmektedir.

İşlek halı yıkama fabrikası olarak bilgi birikimimizle ve tecrübeli personelimizle öncü bir halı yıkama firması olma özelliğimizi en iyi şekilde korumaktayız. Firmamızda en son teknoloji halı toz alma makinesi, tam otomatik halı yıkama makinesi ve halı sıkma makinesi kullanarak bitkisel ve anti bakteriyel halı yıkama şampuanlarıyla halılarınız yıkanmaktadır.

Halı kurutma işlemi ise tamamen kapalı ortamda nem alma cihazları kullanılarak kurutulmaktadır. Halılarınızı yıkatırken üstün kalitede bir hizmet almak ve derinlemesine bir temizlik yapılmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.