Mert Su Arıtma Sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
71 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Saraylar mah. 497. Sk. No:3 İzmirlioğlu İşhanı, Zemin kat. İşyeri no:40 Merkezefendi / Denizli
  • TELEFON: 0 258 264 64 62
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

2000 yılından beri su arıtma işiyle uğraşmaktayım. 9 yıl büyük bir firmada su arıtma satış danışmanlığı ve ofis müdürlüğünden sonra kendi işimi kurmaya karar verdim. 2009 yılında kurduğumuz işletmemiz, eşim ve çocuklarımın büyük desteğiyle 6 yıldır başta Denizli olmak üzere tüm Ege bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Ticarette başarılı ve kalıcı olabilmenin başta müşteri memnuniyetiyle mümkün olduğuna inandığımız için hem kaliteli ürün ve servis sunmak hem de kaliteli ve dürüst müşteri ilişkileri kurmak temel prensibimizdir.

Su arıtma cihazı suyla direkt temas halinde olduğu için üründe kullanılan plastik malzemenin ve filtrelerin kalitesi sağlık açısından çok önemlidir. Bu yüzden ürünlerimizi uluslar arası CE, RoHS ve ISO 9001 gibi ürün kalite standartlarına sahip Tayvan’lı Crystaline firmasından temin etmekteyiz.

İhtiyacımız olmayan ürünleri satın alıp, tüketim toplumu haline geldiğimiz bu çağda, insan sağlığına yararlı olduğuna inandığımız ürünü, yalan söylemek yerine gerçekleri anlatarak sattığımız için topluma faydalı olduğumuzu düşünüyor ve bu yüzden işimizi severek yapıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.