TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
74 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Yunusemre Mahallesi, Yunus Emre Mah. Süleyman Demirel Bulvarı No: 2, 20100 Pamukkale/Denizli
  • TELEFON: 0 258 211 06 06
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09.00 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

“Sizin ve sevdiklerinizin mutluluğu için tüm detayları düşündük”…
Organizasyon yapmak ciddi bir iştir. Bu tür organizasyonlardaki kareler insan hayatının sonuna kadar unutamayacağı en önemli enstantanelerdir.
Bir organizasyon için salon seçmek ne kadar basit görünse de büyük pişmanlıklara ve hayal kırıklıklarına neden olabilir, bu nedenle salon seçerken çok titiz olmanızda ve kötü sürprizleri minimize etmenizde fayda vardır.
Moonlight Düğün Salonları’nda kötü sürprizlere yer yoktur. Moonlight Düğün Salonları’ndaki mükemmel iç dizaynı, ilçe merkezlerine yakınlığı ve şehir merkezinde olması ile kolay ulaşılabilir olması, açık otoparkları ve sizi keyifli kılacak benzersiz özellikleri ile mutlu saatleriniz için dizayn edilmiştir.
Salonlarımız teknolojinin tüm gereçleri ile donatılmış olup 300 kişiden başlayıp 1000 kişi kapasitesine kadar sizin ve tüm dostlarınızın en iyi şekilde zamanını geçirmesi için tüm hizmetlerimiz sizler için sunulmuştur.
Düğün, sünnet, doğum günü, özel ve şirket toplantılarında yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok organizasyonla Moonlight Düğün Salonları size Denizli’nin en iyi ve lüks mekanın da ve yanında tartışılmaz Aşçı Mustafa Usta’nın (Mustafa Armağan) en iyi kaliteli lezzetli yemekleriyle ve güler yüzlü tecrübeli kadrosu ile hizmet sunmaktadır.
Amacımız siz değerli müşterilerimizi kaliteli salonumuzda verdiğimiz hizmetle memnun etmek için sizin ve dostlarınızın mutluluğunuzu paylaşmak için Moonlight Düğün Salonları sizinle birlikte …
“Salonumuz alkolsüzdür” anlayışınız için teşekkür ederiz
Talep ederseniz; özel sanatçı, animasyon ekibi, hostes, folklor ekibi de salonumuzda sizlerin hizmetine sunulmaktadır.
Bunlar ilk akla gelen farklı aktivitler olmakla bilirlikte yapabileceklerimiz kesinlikle kısıtlı değildir.
Yapmak istediğiniz aktivite ve organizasyonunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bizim için önemli olan sizin ve sevdiklerinizin huzurlu eğlenceli vakit geçirmesidir.

Moonlight

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.