Orsan Modüler Mutfak Mobilya

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
125 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Zümrüt Mah. Pınarbaşı Cad. No:39/A Bağbaşı - Denizli
  • TELEFON: 0 258 266 19 08
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 20:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ORSAN MOBİLYA

Şirketimiz 03.03.2004 yılında, Muhsin Bozkuş tarafından birkaç küçük makina ve el aletleriyle faaliyetlerine başlamıştır. İşe başladığı an itibariyle titiz ve itinalı, gününde ve zamanında iş teslimatı, müşteri memnuniyeti ile sizlerin takdirini toplamıştır.

İş tesliminden sonra servis, tadilat ve tamiratlarda verdiğimiz sözü yerine getirmek prensibimizdir.

Orsan Mobilya Denizli ve ilçelerinde kısa zamanda söz sahibi omuştur.

Teknolojiye uygun makina ve ekipmanlarımızla en iyi hizmeti amaçlamaktayız.

Fabrika alanı şirketimize ait olup 750 m2 bir alanda hizmet vermekteyiz. Bünyemizde işinin ehli arkadaşlarımızla birlikte takım ruhuna dayalı bir çalışma yürütmekteyiz. Hiç bir müşterimize projesi sunulmadan iş yapılmaz.

Faaliyetlerimiz Toplu Konutlar, Özel Villalar, Ofis, Otel, Cafe, Satış Mağazaları, Apartlar olmakla birlikte Standart Ev Mobilyaları, Mutfak, Vestiyer, Kapı, Laminant işlerinizi gönül rahatlığıyla Orsan Mobilya’ya teslim edebilirsiniz.

Firmamız mimar ve içmimarlarla ortak çalışmaktadır. Mimari bürolara yada inşaat şirketlerine ait mobilya projeleri ölçü ve malzemesine göre titiz bir imalat süreci ile edilerek istenilen mekanlara montaj edilmektedir.

Mutfak, banyo, kapı, yatak odası, çocuk odası, ray dolap, yaşam ünitesi, giyim odası, gardolap, kitaplık, vestiyer, Hilton banyo dolabı üretimimiz içindedir. Aklınıza gelebilecek tüm mobilyalar, ister klasik ister modern, üretimimizin dahilindedir.

Anahtar teslimi ev ve işyeri dekorasyonu yaptığımız gibi mekan içinde eksik olan aksesuarları da tek tek firmamızdan temin edebilir veya sipariş edebilirsiniz.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.