Taşcıoğlu Mefruşat

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
85 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Saraylar Mahallesi, İstasyon Caddesi 468 Sokak No:44, Merkezefendi/Denizli
  • TELEFON: 0 258 263 29 26
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 20:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

TAŞCIOĞLU MEFRUŞAT 

Evine renk katmak, yaşadığı ortamın atmosferini değiştirmek ve yenilenmek isteyenlerin adresiyiz. Müşteri memnuniyetini tüm değerlerin üstünde tutan, standartlara bağlı kalmadan özel üretim yapan, kişisel zevklere uygun olarak mekânlara hayat katan Taşçıoğlu Mefruşat’ta  tüm modeller büyük bir özenle tasarlanıp kaliteli bir şekilde dikilerek size teslim edilir.
  Neye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Sizinle beraber, sizin için en iyisini istiyoruz.

Misyonumuz

Önceliklerimizi çok iyi biliyoruz ki perde, duvar kağıdı-döşemelik kumaşla ilgili doğru hizmeti ve ürünü alabilmek bazen zor olabiliyor. Neye ihtiyacımız olduğunu bilsek de, bazen neyin bu ihtiyacımızı karşılayabileceğini bilemiyoruz. Çok fazla seçeneklere sahip olan bu sektörde doğru ürünü veya hizmeti almak için ihtiyacımız olan şey aslında çok karmaşık değil. Biz perdeci olarak öncelikle size ihtiyacınızı tanımlamada yardımcı oluyoruz. Sonrasında ise beraber belirlediğimiz bu ihtiyacınıza yönelik tasarımları size sunuyoruz.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini, satış sonrası müşteri hizmet politikamızın temel taşı yaparak, siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmeti en tasarruflu ve performanslı yöntemlerle çözerek sektördeki yerimizi sağlamlaştırmak başlıca hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmak adına sektördeki yenilikleri ve yeni kolleksiyonları iyi takip edip, doğru yorumlayarak hizmet kalitemizi her zaman en üstte tutmak arzusunu taşıyoruz.

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.