GOLD Turuncu Oto Kiralama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
71 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: 15 mayıs mahallesi Kayalık cad. no 102 20150 Denizli/Merkez Pamukkale
  • TELEFON: 0258 242 41 31
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0532 735 9914
  • WEB SİTESİ: http://www.denizlifirma.com
  • E-POSTA: turuncucarrental@gmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 19:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

15 mayıs mahallesi Kayalık cad. no 102 20150 Denizli/Merkez Pamukkale

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

TURUNCU CAR RENTAL olarak en büyük çabamız, sizlere güvenli, rahat bir yolculuk sağlamaktır. Bizim için kalite demek müşterilerimize en iyisini sunabilmek, bütün beklentilere cevap verebilmektir.Hedefimiz hizmette kaliteyi her zaman ekip ruhuyla  en yüksek seviyede tutmaktır.

Otomobil ihtiyacınızı sürekli arttığı ve buna paralel olarak kullanım maliyetlerinin yükseldiği günümüzde, size çok güzel haberlerimiz var.  TURUNCU CAR RENTALolarak sizi otomobil sahibi olmanın tüm yükümlülüklerinden kurtarıp, ihtiyaç duyduğunuz her aracı gerek internet aracılığıyla gerek telefonla , zaman ve mekan gözetmeksizin adresinize ulaştırıyoruz.

Misyonumuz


Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla Oto Kiralama’da lider firma olmak.

Dikkat ederseniz TURUNCU CAR RENTAL firması misyon bildirgesinde “Siz İsteyin biz sunalım” diyerek “neden varız” sorusuna cevap veriyor. Vizyon bildirgesinde ise “ekonomik olma özelliğimiz ile lider firma olmayı amaçlıyoruz” diyerek “gelecekte hangi konumdayız?” sorusunu yanıtlıyor. 

Vizyonumuz

Bireysel araç kiralama hizmetlerimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı zaman dilimlerinde ( günlük, haftalık, aylık, yıllık ) gerçekleşmektedir. Kiralama süresinin uzaması, kiralama maliyetlerini düşüreceği gibi işinizden ve sosyal hayatınızdan alacağınız verimi arttıracaktır.

Kalite Politikamız

Bireysel araç kiralama hizmetlerimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı zaman dilimlerinde ( günlük, haftalık, aylık, yıllık ) gerçekleşmektedir. Kiralama süresinin uzaması, kiralama maliyetlerini düşüreceği gibi işinizden ve sosyal hayatınızdan alacağınız verimi arttıracaktır.

Filomuzdaki tüm araçlar garanti kapsamında ve rent a car kaskolu olup, herhangi bir mekanik arıza ve kaza esnasında sizden hiçbir isim altında ücret talep edilmemektedir. Kalite politikamız, öncelikle müşterimizi korumak ve en yüksek seviyede hizmet vermek anlayışı üzerine kurulmuştur.

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.