TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
66 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Adres : Sümer Mah. 2255 Sk. No:9 Pamukkale/Denizli
  • TELEFON: 0 258 251 64 81
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 20:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, 30 yıllık tecrübesi ile kaliteden ödün vermeyerek bu güne kadar gelmiş, rekabet ortamında,sadece kendi bünyesinde prensipleri doğrultusunda asla kaliteden ödün vermeyerek çalışmaktadır.

Modern entegre et tesislerinde İslami usullere göre hijyenik koşullarda kesilen karkas etlerin frigorik araçlarla entegre et tesislerinden yüklenmesi ile başlar.

 Araçlarımızdaki ısı 365 gün 0 ila +4 derece arasında sabittir.

“Yiyemeyeceğin ürünü satma” ilkesiyle, kaliteli ve sağlıklı ürünler sunan şirketimiz, müşterilerimizin şimdi ve gelecekteki beklentilerini karşılamayı hedeflemekte ve siz tüketicilerimizin inançlı desteğiyle, hak ettiği konuma ulaşacağına inanmaktadır.

Ürünlerinin kalitesinde, Avrupa standartlarının gereği olan kalite seviyesini sağlamayı hedef seçen firmamız, doğal, ekonomik ve sağlıklı ürün sunma çabası içindedir.

Firmamız ürünlerini Anadolu’nun çeşitli bölgelerindeki anlaşmalı Besiciler vasıtasıyla ve Veteriner Hekim kontrolünde, hormon ve benzeri suni maddeler uygulanmadan tamamen doğal ortamlarda beslenen hayvanlardan sağlamaktadır.

Kesimi gerçekleştirilen hayvanlar veteriner hekimlerce anti-mortem (Canlı Muayene) muayenesi yapılmış ve kesime sevkinde herhangi bir sakınca görülmeyen, belli sürelerde dinlendirilmiş hayvanlardır.

Modern teknoloji ve hijyenik şartlarda kesimi yapılan hayvanlar post-mortem (et muayenesi) muayenesi yapılıp, soğutma işlemine tabi tutulur.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.