GOLD Yumrukaya İnşaat

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
131 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Üçeylül Mahallesi, Atatürk Cd. No:57, 09670 Buharkent/Aydın
  • TELEFON: 0506 500 33 16
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0506 500 33 16
  • WEB SİTESİ: http://yumrukayainsaat.com
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 20:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Üçeylül Mahallesi, Atatürk Cd. No:57, 09670 Buharkent/Aydın

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.

YUMRUKAYA  İNŞAAT‘ı benzerlerinden ayıran temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Öte taraftan müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

YUMRUKAYA  İNŞAAT, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.
Bu anlayış,kaliteyi sadece inşaatta değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Gayrimenkul

Arsa ve gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi; lokasyon, rakip ve en iyi kullanım analizlerinin yapılması ile bu alanlarda gerekli tüm danışmanlıkların sağlanması hizmeti verilmektedir.

Yatırım

Temsilcisi olduğumuz ve portföylerini yönettiğimiz yatırımcılarımıza İstanbul’da gayrimenkul alanında ortaklık ve yeni satın alma konularında stratejik yatırım danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

İnşaat

Portföyümüzde bulunan belirli bir büyüklüğün üzerindeki arsalara konut, ofis, otel, perakende ve alışveriş merkezi gibi gayrimenkul geliştirme projelerinin inşaatını yerli ve yabancı yatırımcıların ortaklıkları ile hayata geçiriyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.